MUA - THE ARTISTE COLLECTION (muti-use palette)


Сьогодні я б хотіла розповісти про палетку МУА Зе Артіст Коллекшн, в якій зібрані дуже цікаві продукти для макіяжу. У цій палетці зібрані 6 відтінків мармурових тіней, два відтінки румян, бронзер і хайлайтер.

Кожен рефіл в палетці має свою назву, що дуже полегшує їх опис.


Тіні
Перший рефіл називається Pistachio. Це легкий ніжний білий відтінок, з холодним підтоном. За текстурою він сатиново-матовий, без вираженого шимеру і блиску, з легким сяєвом, яке виглядає дуже ніжно. 
Далі у нас іде відтінок Mocca, в який я просто закохана. Він подібний до Pistachio, але він бежевий з теплим підтоном. Ідеально підійде дівчатам з карими очами, додасть очам блиску і глибини!
Наступний рефіл – голубий Ice. Практично матовий відтінок з мілкими практично не помітними рідкими вкрапленнями срібних шиммеринок, які при розтушовуваннні кудись зникають. 
Ще один яскравий відтінок в палетці – Grape. Також практично матовий, але на цей раз фіолетовий відтінок, з легким рожевуватим сяєвом , яке практично не помітне. За всіма характеристиками дуже подібний на Ice
Другий відтінок, в який я закохалась називається Chocolate. Він дуже шимерний, золотисто-мідний.
І останній відтінок тіней в цій палетці називається Cookie.  Він нагадує мені якусь цеглинку своїм кольором, абсолютно матовий сам по собі але з рідким вкрапленням мілких шиммеринок золотистого кольору. 

Свотчі тіней (Pistachio, Mocca, Ice, Grape, Chocolate, Cookie)

Свотчі (Pink Sparkle, Primrose, Bronzed, Shimmer Kiss)


Румяна
Перший відтінок румян називається Pink Sparkle. В рефілі він виглядає доволі яскраво моркв’яно-рожевим, але на шкірі ми бачимо досить ніжний рожевувато-персиковий відтінок. Він з мілкими золотистими вкрапленнями.
Другий відтінок називається Primrose. В рефілі він виглядає припиленим рожевим, але на щоках він поводиться як холодний рожевий. Універсальний відтінок.

Бронзер 
Далі у нас іде бронзер - Bronzed. . Його відтінок можна описати як поєднання коричневого і сірого. Не можу сказати що без рудого підтону обійшлось, бо деяка доля рудого все ж є, але за рахунок неї бронзер виглядає дуже натурально.

Хайлайтер
Останній продукт  в палетці  – хайлайтер Shimmer Kiss. В рефілі він виглядає молочним пильно-рожевим, при розтушовці залишається легке безколірне сяєво, майже не помітне в тіні і ніжно виблискуюче на сонечку чи під лампами.


Загально про всю палетку хочу сказати, що вона мені прсто неймовірно подобається, всі продукти дуже хороші, стійкі і добре тушуються. 
Склад продукту наступний: Ingredients: Mica, Talc, Magnesium stearate, Ethylhexyl palmitate, Bis-diglyceryl polyacyladpate-1, Polybutene, Dimethicone, Propylparaben, Methylparaben і різні барвники.

Загальна вага 17 грам.

Коментарі

Популярні публікації