Romance #13 + Delia - CORAL #505 + LN professional - Быстрая сушка-закрепитель (14 g)

Герої посту / Герои поста:
Romance - Nail Enamel  #13 (6.5 g)
Delia Cosmetics - CORAL prosilk nail enamel - Las Vegas #505 Pop Star (10 ml)
LN professional - Быстрая сушка-закрепитель (14 g)Лак від Romance  вже показувала в своєму відео. Вкотре дивуюсь. що такий бюджетний лак має настільки гарний колір, пензлик, текстуру і не висох більше ніж за рік. На всіх фото він нанесений двома тоненькими шарами без бази.
Лак від Delia cosmetics - CORAL prosilk - моя недавня покупка (вчорашня). Це ще одна сходинка в моїй історії пошуку ідеального синього гліттерного лаку. (знаєте цікаві сині гліттерні лаки- пишіть і радьте мені!!!). Прозора база з мілким гліттером кольору морської хвилі і крупним шестигранним голографічним. Може виступати як і в ролі топу, так і в ролі самостійного покриття. Наноситься легко, злегка шершавий, але за одяг не чіпляє. 
Боєць невидимого фронту - Быстрая сушка-закрепитель від LN professional. Для любителів глянцевого покриття і пристойної стійкості. Дружить практично зі всіма моїми лаками, дає дуже гладеньке покриття і легкий ефект гелевості. Стійкості особливо не додає, процес висихання пришвидшує (але без чудес), але за бюджетну ціну даного засобу це можна вибачити.

Лак от Romance я уже показывала в своем видео. Постоянно приятно удивляюсь тому, что такой бюджетный лак имеет столь красивый цвет, удобную кисточку, текстуру и не высох более чем за год. На всех фото он нанесен двумя тоненькими слоями без базы.
Лак от Delia cosmetics - CORAL prosilk - моя недавняя покупка (вчерашняя) . Это еще одна ступенька в моей истории поиска идеального синего глиттерного лака. (знаете интересные синие глиттерные лаки - пишите и советуйте мне!). Прозрачная база с мелким глиттером цвета морской волны и крупным шестигранным голографическим. Может выступать как в роли топа, так и в качестве самостоятельного покрытия. Наносится легко, слегка шершавый финиш, но за одежду не цепляется.
Боец невидимого фронта - Быстрая сушка - закрепитель от LN professional . Для любителей глянцевого покрытия и приличной устойчивости. Дружит практически со всеми моими лаками, дает очень гладкое покрытие и легкий эффект гелевости. Устойчивости особо не добавляет, процесс высыхания ускоряет (без чудес), но за бюджетную цену данного средства это простительно.


Коментарі

Anna Galaxy каже…
Какой интересный синий... :):):)
Cat_Rin каже…
Спасибо) Я просто влюблена в этот цвет)))

Популярні публікації