Три книжки моєї весни: "Крупна риба", "Мандрівний замок" і "П'ять четвертинок апельсину"

Всім привіт!
Цією веcною я прочитала багато книжок (люблю читати), але книги з цього посту справили на мене дуже велике враження.


Почну з "Крупої риби" Деніела Воллеса - можливо Ви бачили фільм Тіма Бертона 2003 року, головну роль в якому зіграв Еван МакГрегор?
Так чи інакше - різниця між книжкою і екранізацією присутня, але загалом ідея збережена. У Вільяма Блума помирає батько. Батько, про якого він знає безліч неймовірних і неможливих історій - про те, як він врятував рідне місто від велетня, про дивовижну двоголову японку та інші настільки ж нереальні речі.
Історія про неймовірне минуле Едварда Блума (батька) і погляд на цю історію очима його сина - я читала з величезним захопленням.
Це неймовірна і трохи сумна казка, яку було невимовно цікаво читати - я не могла відірватись попри те, що вже бачила фільм і була проінформована про деякі сюжетні повороти. Дивне відчуття - вже після кількох сторінок книги світ здається трохи яскравішим і з якоюсь невловимою казковою складовою...Далі я розповім про "Мандрівний замок" Діани Вінн Джонс. Ця книга також була екранізована в аніме Хаяо Міядзакі. Сюжети подібні, але дуже різні, тому для тих хто прочитав книгу аніме також буде цікавим.
Головним персонажем книжки є молода дівчина Софі Хаттер, старша з трьох сестер Так от, молоду Софі одного дня в лавці її матері зла Відьма зачаровує і перетворює в стареньку бабусю! Але дівчина не розгублюється, покидає рідний дім і вирушає в мандри. Не дуже далеко, бо потрапляє в таємничий і страхітливий мандрівний замок чародія Хаула. Про власника замку розповідають різні страшні історії - він краде серця молодих дівчат і взагалі вкрай небезпечний тип! Але чого ж тобі боятись коли ти же бабуся?
Це історія про дружбу, про магію, про любов і відданість. Кожен зможе знайти в ній щось для себе.
Цю книжку можна почитати на ніч дитині і прочитати собі - кожному тут буде щось цікаве. Надзвичайно гарна казка з правильною мораллю і без жорстокості.І остання на сьогодні книжка - "П'ять четвертинок апельсину" Джоан Харріс. Одразу раджу її тим, хто читав "Тринадцяту казку" Діани Сеттерфілд - майже певна, що Вам сподобається.
В книзі переплетене теперішнє і минуле (роки Другої Світової), про які на розповідає Фрамбуаз.
В книзі багато згадок про різні французькі смаколики, але з перших сторінок відчувається якась темна тінь чогось лихого в минулому.
Що ж сталось Фрамбуаз Дартіжан, її сестрою Рен-Клод і їхнім братом Кассісом та їхньою матір'ю Мірабель?
Таємні загадки минулого, приправлені уривками кулінарних рецептів, розкриваються перед нашими очима.
Книжка досить серйозна, на любителя, з драмою (не те що попередні казки).
Після неї залишається легке книжкове похмілля і гостре бажання продовження.
Ось такі були три найнанйнай книжки моєї весни. Я була б рада дізнатись про Ваші цікаві книжки, тому пишіть про них і рекомендуйте щось цікаве мені!
Дякую за увагу!

Коментарі

Популярні публікації